Tarihçe

Ticari hayatımız grup firmamız olan Alfa Mobilya ( www.alfamob.com ) ile 2003 yılında başlamıştır. Tamamen ithalatçı olan firmamız Avrupa ağırlıklı olmak üzere birçok ülkeden PVA ve Pu bazlı yapıştırıcılar, kontak tutkal ve diğer yapıştırıcı ürünler ithal ederek iç piyasada önemli bir firma haline gelmiştir.

Ürün çeşitliliğini artırmak için aksesuar sektörüne hızlı bir giriş yaparak; çift açılım frenli Ray, tek açılım frenli ray , menteşe, gazlı piston gibi mobilya aksesuar ürünlerinin ithalatına başlayıp, önemli yollar kat ettik.

Diğer grup firmamız olan Batı Alfa’yı 2009 yılında kurarak Ege bölgesinden gelen taleplere daha hızlı cevap verebilmekteyiz.

2013 yılında piyasadan almış olduğumuz yüksek taleplere yetişebilmek ve uzun tedarik süresini ortadan kaldırmak için 3.firmamızı olan EvoSlide Metal Sanayi’yi kurarak; frenli çift açılımlı ray ve metal yanaklı box sistemlerini üretmeye başladık

Bu kadar kısa bir süre içerisinde yerli ve yabancı müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu tepkiler doğrultusunda üretimimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

EvoSlide olarak prensibimiz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda kendisine özel üretim çözümleri üretmemizdir.

Hedefimiz ; ilk olarak Türkiye’de ve daha sonra Yurtdışında sektörün önemli firmaları arasında yerimizi almaktır.

Yazdır e-Posta

We are producing

We are producing

A huge collection of 3400+ free website templates, WP themes and more http://jartheme.com/ at the biggest community-driven free web design site.